Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Naprawą aut zajmujemy się już ponad 20 lat.

Wieloletnie doświadczenie w usługach serwisowych zaowocowało uznaniem wielu właścicieli aut marki BMW, których każda kolejna wizyta w naszym serwisie jest dla nas nagrodą i zachęta do dalszej pracy.

Nasi Klienci już wiedzą, że naprawy wykonujemy rzetelnie, na wysokim poziomie i w korzystnych cenach. Kładziemy mocny nacisk na współpracę z Klientem i zrozumienie jego potrzeb, aby w efekcie końcowym osiągnąć zadowolenie Klienta po zakończonej naprawie.

W czasie napraw i weryfikacji kładziemy nacisk na te czynności które wiążą się z bezpieczeństwem, oraz z niezawodnością auta, aby jego użytkowanie dostarczało Klientowi przyjemności a nie problemów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług, zachęcamy do zapoznania się z nimi, a przekonani jesteśmy że skłoni to Państwa do przyjazdu do naszego serwisu.

Zdając sobie sprawę z postępu w technologiach motoryzacyjnych interesujemy się nowinkami technicznymi, inwestujemy w urządzenia diagnostyczne, serwisowe, oraz w przygotowanie techniczne naszego personelu. Firma nasza przez wiele lat wykonywała autoryzowane usługi serwisowe oraz otrzymywała certyfikaty jakościowe ISO.

Z każdą niepokojącą nagłą usterką zapraszamy do naszego serwisu zapewnimy szybką pomoc.

Skontroluj używane BMW przed zakupem

Nasz wyszkolony w tym celu personel serwisowy jest gwarancją udanego zakupu.

Stałe serwisowanie kalkuluje się

Regularne naprawy to na dłuższa metę o wiele mniejszy wydatek i mniej problemów z autem.

BMW serwis usługi dodatkowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług.