Home » BMW Warszawa

BMW Warszawa

NASZE USŁUGI SERWISOWE
Praktycznie każdy dzień pracy jest dla nas nowym doświadczeniem i sprawdzianem.

Zdając sobie sprawę z wysokich kosztów niektórych napraw, nasi doradcy kiedy jest to możliwe zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa, rozkładają naprawy na raty, aby zbytnio nie obciążać budżetu Klienta. Cały czas staramy się wprowadzać nowe metody naprawcze, które umożliwią zaoferowanie Klientowi korzystniejszych cen.

Wspólnie z Klientem podejmujemy decyzje co do zakresu napraw, ich cen i rodzaju części zamiennych.

Nie unikamy trudnych i skomplikowanych napraw, które wymagają przeznaczenia znacznie większej ilości czasu, gdyż z naszych doświadczeń wynika, że każda usterka ma swoją przyczynę i jest do wyeliminowania. A dodatkowym bodźcem do działanie jest chęć udzielenia pomocy Klientowi który ma duży problem z autem.

Obserwujemy, że z każdym rokiem pojawia się coraz więcej samochodów na naszych drogach. Właściciele aut nowych czy też używanych wiedzą, że dbałość o stan techniczny wymaga systematycznych wizyt w serwisie. Znaną prawdą jest, że usługi w serwisach autoryzowanych do tanich nie należą. Nasz serwis jest przygotowany do przeprowadzania napraw i przeglądów na wysokim poziomie. Klient korzystający z naszych usług przekona się, że nasze umiarkowane ceny połączone są z wysoka jakością i rzetelnością.

Jeśli nie zdecydowaliście się Państwo w którym serwisie czy warsztacie BMW serwisować swoje auto, zachęcamy do przyjazdu do naszego serwisu.

Z każdą niepokojącą nagłą usterką zapraszamy do naszego serwisu zapewnimy szybką pomoc.

Niższe ceny dla aut starszych rocznikowo

Szczególne znaczenie mają nasze niższe ceny usług w przypadku aut starszych rocznikowo wymagających większych ilości kompleksowych napraw.

Niższe ceny dzięki częściom zamiennym

Naszym Klientom zawsze proponujemy różne rozwiązania w zakresie używanych części zamiennych, gdzie szczególnie zamienniki dają możliwość obniżenia ceny.

Serwisujemy też auta innych marek

Jeśli użytkujecie Państwo auta innych marek, jesteśmy również przygotowani do ich serwisowania zapraszamy.