Home » Warto Wiedziec » Czy korzystny jest zakup używanego BMW
auto używane

19

mar

Czy korzystny jest zakup używanego BMW

Decyzja o zakupie samochodu jest jedną z ważniejszych jakie podejmujemy i można ją poprzeć precyzyjnymi obliczeniami.

Nie ma się czemu dziwić, że Klienci zastanawiają czy kupić nowe BMW w salonie, czy wybrać używane z wielu dostępnych na rynku. I nie chodzi tu tylko o to, że nowe auta są drogie w zakupie, ale jakie straty na wartości przynoszą już po samym zakupie i w ciągu pierwszych lat. Wiadomo również, że marki luksusowe w początkowym okresie szczególnie tracą na wartości, w porównaniu do bardziej masowych.

Dlatego też, jest wielu chętnych na auta używane 3, 4 letnie i starsze, jeśli ich stan techniczny jest zweryfikowany. Im starsze auto tym większe kwoty zaoszczędzimy w momencie zakupu, jednak w tym większą cierpliwość należy się uzbroić, aby znaleźć egzemplarz do którego nie będziemy ciągle dopłacać. W zależności od modelu, oszczędności idą w znaczne kwoty rzędu 50, 100 tysięcy i więcej.

Korzystającym z naszej usługi pomożemy wybrać auto bezpieczne i w dobrym stanie technicznym, pomożemy również poznać koszty napraw jakie trzeba będzie wykonać. Dzięki temu uzyskacie Państwo pewność, ze poczynione znaczne oszczędności wystarczą na wiele lat regularnego serwisowania, niezbędne naprawy i jeszcze środki te nie zostaną wyczerpane.

Nie ulega wątpliwości, że wyjątkowo korzystny finansowo jest zakup auta używanego, jednak wskazany jest daleko idący rozsądek poparty kontrolą stanu technicznego w naszym serwisie.