Strona główna » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

24

kwi

Skontroluj używane BMW przed zakupem

Nasz wyszkolony w tym celu personel serwisowy jest gwarancją udanego zakupu. W czasie rozmów z Klientami zawsze przekonujemy, że najbardziej miarodajny jest stan techniczny auta w chwili kontroli serwisowej. Spotykamy się z autami z różnych źródeł i zawsze aby nie zostać oszukanym należy skonfrontować zachęcające, często słowne informacje uzyskane od sprzedającego z wynikami naszej kontroli.

08

kwi

Stałe serwisowanie kalkuluje się

Wieloletnie doświadczenie w usługach serwisowych pozwala stwierdzić, że często Klienci zaniedbują stan techniczny swoich samochodów.

19

mar

Czy korzystny jest zakup używanego BMW

Decyzja o zakupie samochodu jest jedną z ważniejszych jakie podejmujemy i można ją poprzeć precyzyjnymi obliczeniami.

Nie ma się czemu dziwić, że Klienci zastanawiają czy kupić nowe BMW w salonie, czy wybrać używane z wielu dostępnych na rynku. I nie chodzi tu tylko o to, że nowe auta są drogie w zakupie, ale jakie straty na wartości przynoszą już po samym zakupie i w ciągu pierwszych lat. Wiadomo również, że marki luksusowe w początkowym okresie szczególnie tracą na wartości, w porównaniu do bardziej masowych.

05

mar

Dla Kobiet w naszym serwisie

Obserwujemy że z każdym rokiem coraz więcej kobiet prowadzi samochody marki BMW doceniając ich zaawansowanie techniczne i stylistykę.

Konieczność zadbania o stan techniczny samochodu wymaga systematycznych wizyt w serwisie. Nie jest to może miejsce które Kobiety szczególnie lubią, przypisując je bardziej mężczyzn, my walczymy z tym stereotypem. Możemy się pochwalić, że nasz serwis odwiedza wiele Pań kierowców, gdyż od lat dbamy aby Klientki które mają problemy z autem czuły się u nas dobrze.

26

lut

Zdarza się, że dla dobra Klienta doradzamy aby poszukał lepszego egzemplarza

co tylko potwierdza że warto skontrolować auto przed zakupem i należy być bardzo ostrożnym

Dowiedz się więcej

Strony